RXR-YC25000BD Hasicí robot s odsáváním kouře a průzkumným systémem v nevýbušném provedení
Stručný popis:
Detaily produktu
Štítky produktů
Přehled produktů
Rozsah působnosti
Záchrana protipožárních zařízení ve velkých ropných a chemických podnicích
Tunely, podchody atd. jsou náchylné ke zřícení a vyžadují přístup záchranných a hasičských složek.
V prostředí záchrany dochází k úniku hořlavých plynů, kapalin a může dojít k výbuchu.
Záchrana v prostředí kouře, toxických a škodlivých plynů
Potřebujete blízké hašení požárů a personál blízko prostředí s rizikem zranění a záchrany
Charakteristiky produktu
1.★ Kouření
2. Detekce ★ toxických a škodlivých plynů
8 plynů a 2 parametry prostředí
3.★ trakce: N 6500
4.★ Přístup k cloudové platformě Robot Network
Klíčové technické ukazatele
4.1 Roboti:
1. Název: Robot pro detekci požáru a kouře
2.Model: RXR-YC25000BD
5. Vymáhání norem pro výbuchy: GB3836.1 2010 Výbušné prostředí Část 1: Obecné požadavky na zařízení, Soulad s GB3836.1-2010 Výbušné prostředí Část 2: Zařízení chráněná nehořlavými kryty, CB3836.4 2010 Národní norma pro výbušné prostředí Část 4: Základní bezpečnostní ochranná zařízení
7. Napájení: Elektrická, ternární lithiová baterie
8. Velikost: délka 1964 mm × šířka 1298 mm × výška 1543 mm (Tento parametr je v souladu s inspekční zprávou Národního centra pro dohled a kontrolu kvality požární techniky)
9. Průměr řízení: 2130 mm (Tento parametr je v souladu s inspekční zprávou Národního centra pro dohled a kontrolu kvality požární techniky (CNPC))
10. Hmotnost: ≤ 870 kg
12.★ tažená vzdálenost: ≥100 m (tažení dvou plných vodních pásů DN80))
13. Rychlost chůze: 0~1,36 m/s, plynulá změna rychlosti pomocí dálkového ovládání
16. Výška nad hlavou: ≥250 mm (tento parametr je v souladu s inspekční zprávou Národního centra pro dohled a kontrolu kvality požární techniky)
17.★ světlá výška od země: 194 mm (Tento parametr je v souladu s inspekční zprávou Národního centra pro dohled a kontrolu kvality požární techniky (NCQPC)
18. Úhel boční stabilizace: ≥45°
19. Doba chůze: ≥ 2,5 hod.
20. Životnost: ≥10 h
22. Dosah přenosu videa: 1500 m
28. Ovládací terminál: Ruční digitální integrovaný terminál dálkového ovládání
4.2 Robotický systém odsávání kouře:
1. Výfukový stroj: Výfukový stroj Redel
2.★ objem vzduchu: m³/h 25 000
3.★ úhel: -3~16°
4.★ Odsávací zařízení CITIC Nadmořská výška: 1210 mm
5. Pracovní tlak: 1,0~1,2 MPa
6. Vodní rozhraní: Japonská rychlospojka DN80
7.★ Režim jízdy: Vodní jízda
8.★ maximální průtok vody: 620 litrů/min
4.3 Robotický průzkumný systém:
2. Výška zdvihu ★ zvedací plošiny v nevýbušném provedení: počáteční výška: 1326 mm, výška zdvihu 2133 mm
CH4: Objem 0–100 procent
CO2: 0–1000 ppm
H2S: 0–100 ppm
CL2: 0–1000 ppm
NH3: 0–100 ppm
O2: 0–30 % O2
H2: 0–1000 ppm
Teplotní rozsah: -25 °C až 60 °C
Rozsah vlhkosti: RH až 90 procent RH 0 procent
4.4 Vnímání videa a zvuku robotem:
3. Pixely fotoaparátu: milion HD snímků, rozlišení 1080p, širokoúhlý záběr 60°
4.★ Stupeň ochrany kamery: IP68
5. Technické požadavky na snímání zvuku: dálkové snímání zvuku v terénu, snadno pochopitelná situace uvězněných osob, snímací vzdálenost 5 metrů, frekvenční rozsah 20 Hz~20 kHz, citlivost ≥40 dB
4.5 Konfigurační parametry terminálu dálkového ovládání
1. Rozměry: 410*310*70 mm (bez výšky vahadla)
2. Celková hmotnost: 6,5 kg
4. Platforma řídicího systému: operační systém Windows 7
5. Pracovní doba: 8 hodin
10. Spínač výtahu systému Control Reconnaissance: Ano, spínač bodu automatického resetu
11. Přepínač videa: Ano, bod automatického resetu
12. Funkce automatického tažení: Ano, samoresetovací bodový spínač
13. Funkce ovládání osvětlení: ano, samoresetovací bodový spínač, samosvorná odezva počítače
14. Pomocné nástroje: Ruční terminál dálkového ovládání, ramenní popruh, mobilní stativ
4.6 Funkce internetu:
1. Funkce GPS: GPS poloha, trasa může být dotazována
4.7 Ostatní:
Konfigurace produktu
1. Robot pro detekci požáru a kouře ×1
2. Terminál ručního dálkového ovládání ×1
3. Nabíječka do karoserie (54,6 V) × 1 sada
4. Nabíječka dálkového ovládání (19,6 V) × 1 sada