Bezpečnostní sledovací radar

  • Přenosný rádiový měřič proudu LT-SVR1.0

    Přenosný rádiový měřič proudu LT-SVR1.0

    Přenosný rádiový měřič proudu LT-SVR1.0    

     

    I. Přehled produktu

    Rádiový měřič rychlosti proudění je pokročilý přístroj pro měření rychlosti, který využívá radarovou technologii k dosažení jednoduchého a rychlého bezkontaktního měření rychlosti vodní hladiny. Přístroj je kompaktní, lehký a snadno přenosný, díky čemuž je velmi vhodný pro kontroly na místě v situacích, jako jsou povodně nebo rychlé proudy, kde je obtížné používat ponořené měřicí přístroje.
    Rádiový měřič rychlosti proudění integruje mnoho předních technologií. Používá například přesný planární úzkopásmový radarový senzor, digitální zpracování signálu FFT, identifikaci směru rychlosti proudění, automatickou korekci vertikálních a horizontálních úhlů atd. Maximální rychlost proudění, kterou tento přístroj dokáže měřit, je 20 m/s a má vysokou citlivost detekce. Měřič rychlosti proudění je vybaven velkým barevným LCD displejem a vestavěným softwarem s menu, což je pro uživatele velmi pohodlné.

     

    II. Vlastnosti produktu

    • Je určen pro použití jednou osobou, váží méně než 1 kg a lze jej držet při měření nebo umístit na stativ (volitelné příslušenství);
    • Má čínské rozhraní a snadno se ovládá;
    • Používá bezkontaktní provoz, není ovlivněn sedimenty a není korodován vodními plochami;
    • Automatická korekce úhlů v horizontálním a vertikálním směru;
    • Více režimů měření, které umožňují rychlé i kontinuální měření;
    • Je vybaven vestavěnou lithium-iontovou baterií s velkou kapacitou, kterou lze nepřetržitě používat déle než 10 hodin;
    • K dispozici je několik způsobů nabíjení a lze jej nabíjet pomocí zdroje střídavého proudu, zdroje napájení namontovaného ve vozidle nebo mobilního zdroje napájení.

      

    III. Hlavní technické ukazatele

     

    1. Měřicí rozsah: ≥ rychlost proudění 0,03 až 18,0 m/s;
    2. Teplotní rozsah: -30 až +70 °C;
    3. Baterie: lithium-iontová baterie s kapacitou 2800 mAh

    4. Hmotnost: ≤ 1 kg;
    5. Přesnost měření: ±1 % ± 0,03 m/s
    6. Úhel vyzařování rádiových vln: 12°
    7. Standardní výkon rádiového vyzařování: 10 mW
    8. Frekvence rádiových vln: 24 GHz
    9. Kompenzace úhlu: Automatická pro vertikální úhel
    10. Kapacita paměti: 100 výsledků měření

     

  • HRYXBSZ-384-A Termokamera s ochranou proti výbuchu a požáru

    HRYXBSZ-384-A Termokamera s ochranou proti výbuchu a požáru

    HRYXBSZ-384-A Termokamera s ochranou proti výbuchu a požáru     

    I. Přehled produktu

    Termokamera HRYXBSZ-384-A pro hašení požárů je speciálně navržená pro pomoc hasičům při záchranných nebo pátracích pracích v prostředí s nízkou viditelností, jako je kouř nebo tma. Produkt splňuje požadavky čínské normy pro veřejnou bezpečnost XF/T 635-2023 „Infračervené termokamery pro hašení požárů“.
    Termokamera HRYXBSZ-384-A pro hasičské účely využívá pokročilý nechlazený infračervený detektor s ohniskovou rovinou a pokročilý obvod pro zpracování infračerveného termálního obrazu v reálném čase, který nezávisle vyvinula naše společnost, a dokáže poskytovat termální snímky s vysokým rozlišením a vysokou citlivostí. Termokamera HRYXBSZ-384-A pro hasičské účely má ruční vnější konstrukci, která odpovídá ergonomickému designu a lze ji ovládat jednou rukou.

     

    II. Vlastnosti produktu

    • Automatická fúze infračerveného snímkování AUF a viditelného světla
    • 3,5palcový dotykový LCD displej
    • Propojení Wi-Fi
    • Vysoké infračervené rozlišení 384*288
    • Automatické zaznamenávání vysokých a nízkých teplot
    • Vestavěné LED doplňovací světlo pro jasnější snímky

     

    III. Hlavní technické ukazatele

    Základ pro testování:
    XF/T 635-2023 Infračervené termokamery pro hašení požárů
    Zkušební osnova pro infračervené termokamery pro hašení požárů
    GB 4706.1-2005 Bezpečnost domácích a podobných elektrických spotřebičů – Část 1: Obecné požadavky
    Hmotnost: 850 g
    Celkové rozměry stroje: 243 mm * 103 mm * 160 mm
    Rozsah měření teploty: Minimální teplota ≤ -40 ℃, Maximální teplota ≥ 1500 ℃
    Přesnost měření teploty ≤ ±4 % z naměřené hodnoty
    Režimy detekce: Zařízení má režimy detekce, jako jsou železně červená, duhová, šedobílá, bílá-šedá, modročervená, horká-studená, peříčko červená, hnědá a vlastní režimy.
    Zařízení má funkci pořizování fotografií jedním kliknutím.
    Zařízení dokáže sledovat nejvyšší a nejnižší teploty a zobrazovat hodnoty teploty na obrazovce v reálném čase.
    Poté, co termokamera volně spadne z výšky 2 m na tvrdý povrch jednou v každém ze tří směrů (X/Y/Z), termokamera funguje správně.
    Po vibrační zkoušce termokamera funguje správně.
    Zařízení je vybaveno dvěma bateriemi.
    Režimy barev obrazovky: Tři režimy, a to infračervený obraz, obraz ve viditelném světle a funkce fúze obraz v obraze (fúze obrazu ve viditelném světle a infračerveného obrazu)
    Monitor: 3,5 palce
    Infračervené rozlišení: 384*288
    Obnovovací frekvence obrazu displeje: 60 Hz
    Zorné pole: 49,2°*36,3°
    Stupeň krytí: IP68
    Doba nepřetržitého provozu při specifických teplotách prostředí: 30 minut při 80 ℃, 10 minut při 120 ℃, 5 minut při 260 ℃
    Standardní pracovní doba: ≥ 4h
    Svodový proud: ≤ 0,5 mA
    Během zkoušky vydrží napětí 1250 V základní sinusové vlny s frekvencí 50 Hz po dobu 1 minuty bez průrazu nebo přeskoku.
    Značka nevýbušného provedení: Ex ib IIC T6 Gb /Ex ib IIIC T80℃ Db

     

     

      

  • Bezdrátový dálkově ovládaný mobilní panoramatický radar pro monitorování svahů PSR-5000X

    Bezdrátový dálkově ovládaný mobilní panoramatický radar pro monitorování svahů PSR-5000X

    Bezdrátový dálkově ovládaný mobilní panoramatický radar pro monitorování svahů PSR-5000X     

     

    I. Přehled produktu

     

    Nouzový ultrapřenosný radar pro monitorování svahů PSR-5000X je založen na kruhovém syntetickém aperturovém radarovém systému, širokopásmovém frekvenčně modulovaném signálu spojité vlny a technologii fázově diferenciálního interferometrického měření. Disponuje charakteristikami všestranného 360° pokrytí ve velkém měřítku, jemného měření deformací a celodenní a povětrnostní přizpůsobivosti. Zároveň se zaměřuje na konstrukci s nízkou hmotností, malými rozměry, přenosností a nízkou spotřebou energie, což představuje špičkové ukazatele v oboru, pokud jde o objem, hmotnost, spotřebu energie a přenosnost.

     

    II. Vlastnosti produktu

    (1) Přesnost měření deformace dosahuje 0,1 mm a nejvyšší frekvence aktualizace dat je 30 sekund za sekundu, s vysokou citlivostí při monitorování deformace.
    (2) Má silnou penetraci mikrovln a schopnost monitorovat po celý den a za každého počasí, aniž by byl ovlivněn deštěm, sněhem, mlhou, kouřem, prachem atd.
    (3) Díky kruhovému obloukovému zobrazování a kontinuálnímu radarovému systému dokáže monitorovat 360° ve všech směrech bez slepých oblastí, co se týče úhlu a vzdálenosti.
    (4) Tělo využívá architekturu edge computingu a veškeré zpracování informací probíhá uvnitř těla. Pro dosažení nasazení a provozu jedné jednotky lze zabudovat satelitní gyrokompas (volitelné) a bezdrátový router (volitelné), což urychluje instalaci a konfiguraci.
    (5) Má funkci dálkového ovládání pro elektrické nastavení úhlu sklonu (volitelné), které lze flexibilně přizpůsobit monitorování vysokohorských údolí s velkými spády.
    (6) Je extrémně lehký a přenosný, váží pouhých 8 kg. Na místo záchrany jej může rychle přenést jedna osoba buď ručně, nebo na zádech. Po složení má rozměry pouze 0,5 × 0,3 × 0,25 m a lze jej umístit do úložného a přepravního boxu o rozměrech 24 palců, což splňuje požadavky na náhodně odbavená zavazadla na letech civilního letectví.
    (7) Software využívá architekturu B/S. Lze jej monitorovat na místě pomocí displeje a řídicího notebooku s LAN/WiFi nebo vzdáleně prostřednictvím mobilní sítě 4G/5G v cloudu.
    (8) Má originální a pokročilý adaptivní algoritmus kompenzace atmosférických poruch, přičemž chyba způsobená atmosférickými poruchami je menší než 2 mm za den.
    (9) Má originální adaptivní monitorovací a včasné varování. Monitorovací body a monitorovací oblasti lze přidávat ručně nebo automaticky a lze nastavit 4 úrovně zvukových a vizuálních, SMS a e-mailových alarmů.
    (10) Má originální algoritmus pro trojrozměrné porovnávání a vykreslování terénu s rychlou dobou vykreslování. Přesnost trojrozměrného porovnávání terénu dosahuje submetrové úrovně a požadavky na konfiguraci počítače jsou nízké.
    (11) Má dobrou přizpůsobivost vůči prostředí s úrovní krytí IP66. Nejnižší provozní teplota může dosáhnout -40 °C (s volitelnou sadou pro nízkoteplotní provoz) a umožňuje nepřetržitý venkovní provoz bez ochrany.

     

     

     

    III. Hlavní technické ukazatele

     

     

     

    (1) Maximální detekční vzdálenost: ≥ 5000 m
    (2) Přesnost deformace: ≤ 0,1 mm (RMS, ve všech azimutálních úhlech)
    (3) Úhel pokrytí jednoho skenování: ≥ 360° × 40°
    (4) Elektricky ovládaný úhel nastavení sklonu: ≥ ±45°
    (5) Rozlišení dosahu: ≤ 0,3 m (ve všech azimutálních úhlech)
    (6) Rozlišení azimutu: ≤ 7,5 mrad (ve všech úhlech azimutu)
    (7) Perioda sběru dat: Nastavitelná mezi 0,5 a 4 minutami
    (8) Spotřeba energie celého stroje: ≤ 45 W
    (9) Hmotnost celého stroje: ≤ 8 kg
    (10) Maximální velikost po složení a uskladnění: ≤ 0,5 m
    (11) Přenositelnost: Může být přenášen jednou osobou ručně a lze jej odbavit v letadlech a rychlovlacích.
    (12) Rozsah provozních teplot: -40~55℃
    (13) Stupeň krytí: ≥ IP66
    (14) Hlavní jednotka využívá edge computing a veškeré zpracování probíhá uvnitř stroje bez nutnosti externího výpočetního zařízení.
    (15) Hlavní jednotka má vestavěný satelitní gyrokompas, který podporuje nezávislé určování polohy a orientace, což usnadňuje a zrychluje nasazení.
    (16) Hlavní jednotka má vestavěnou bezdrátovou komunikační funkci WiFi/4G, což eliminuje potřebu dalšího komunikačního zařízení.
    (17) Dodává se se sluneční clonou a má vestavěný automatický systém regulace teploty pro vytápění a chlazení.
    (18) Podporuje zpevnění a stabilizaci každé nohy stativu těžkými předměty.
    (19) Má prostředky pro rychlé získání a dočasné zpracování trojrozměrného terénu, což je výhodné pro nouzové úkoly.
    (20) Je vybaven přepravním boxem s ochranou proti výpadku elektrické sítě a vestavěnou akumulátorovou baterií (výdrž baterie offline 72 hodin a lze jej používat i během nabíjení). Lze jej připojit k externímu solárnímu panelu a síťovému napájení (automaticky se přepne na akumulátor při výpadku síťového napájení) a má záložní přístup k síti (hmotnost všech přepravních boxů ≤ 35 kg).

     

  • PSR-3500-S Rolling Stone Radar/ Přenosný radar pro monitorování náhlých geologických rizik

    PSR-3500-S Rolling Stone Radar/ Přenosný radar pro monitorování náhlých geologických rizik

     Přenosný radar PSR-3500-S pro monitorování náhlých geologických rizik     

     

    I. Přehled produktu

    Přenosný monitorovací radar PSR-3500-S pro náhlé geologické katastrofy je přenosný poplašný systém pro náhlé geologické katastrofy, který využívá rozsáhlou technologii MIMO a pokročilé algoritmy pro detekci pohyblivých cílů a integruje technické prostředky, jako je radar, zvukové a vizuální alarmy. Dokáže nepřetržitě monitorovat rozsáhlé svahy a poskytovat alarmy v reálném čase pro sesuvy skal, proudy sutin a zřícení. Jeho výhodou je dobrá přizpůsobivost prostředí, široké pokrytí, rychlá aktualizace, rychlé určování polohy a je vhodný pro nošení jednotlivými vojáky.

     

    II. Vlastnosti produktu

    1. Detekce na ultra dlouhé vzdálenosti a ve velkém měřítku
      S dlouhou vzdáleností 3,5 kilometru a přesnost monitorování není vzdáleností ovlivněna.
    2. Ultrapřesné monitorování
      S maximální submilimetrovou přesností 0,1 mm dokáže jemně monitorovat i včasné drobné deformace a poskytovat rychlejší a přesnější varování.
    3. Multifunkční detekce
      Integruje zvukové a vizuální alarmy a vícenásobné detekce pomocí radaru.
    4. Ultrarychlé monitorování
      Díky rychlosti sledování pohyblivého cíle 10 m/s dokáže rychle identifikovat potenciálně padající objekty.
    5. Celodenní, za každého počasí, plně automatizovaná detekce
      Může provádět 24hodinovou, celodenní, za každého počasí a plně automatickou detekci.
    6. Lehká
      Celý stroj má integrovaný, lehký a malý ruční design, který se snadno přepravuje a používá.

     

    III. Hlavní technické ukazatele

     

    3.1 Hlavní parametry jednotky:

     

    1. Maximální monitorovací vzdálenost: 3500 m
    2. Maximální vzdálenost pro sledování pohyblivých cílů: 1500 m
    3. Přesnost monitorování deformace: Submilimetrová úroveň, 0,1 mm
    4. Maximální rychlost detekce pohybu: 10 m/s
    5. Interval snímání: 1–6 minut
    6. Rozlišení: 0,3 m × 3 mrad
    7. Rozsah monitorování: 120°;
    8. Doba sběru dat: ≤1 minuta
    9. Podmínky monitorování: 24 hodin, plně automatická detekce
    10. Požadavky na napájení: AC 220V / DC 48V.
    11. Stupeň krytí: IP66;
    12. Provozní teplota: -30℃ — 60℃;
    13. Má funkci samoobnovy hardwaru a je vyhrazeno rozhraní pro opravu. Lze vložit opravné příslušenství pro automatické obnovení továrního nastavení;
    14. Je vybaven softwarem pro přehrávání radarových dat, který dokáže automaticky přehrávat průběh ozvěny a zobrazit kalibrační signál;
    15. Má vestavěnou funkci GNSS a dokáže dosáhnout diferenciálního určování polohy;
    16. Má funkci automatické orientace;
    17. Má časovou funkci satelitního navigačního systému Beidou na úrovni atomových hodin a přesnost frekvence je lepší než ±0,5 ppb (výsledek měření do 24 hodin);
    18. Radarový systém je integrován s kamerou pro monitorování scény. Spojovací vedení mezi kamerou a radarovým systémem není odkryté. Rozhraní funkce video monitorování a rozhraní řídicího systému radarového systému jsou integrovány a obraz scény lze zachytit prostřednictvím rozhraní řídicího systému radarového systému.
    19. Zapojení systému je jednoduché. Propojovací kabely každého funkčního modulu radaru by měly být nejlépe vedeny uvnitř systému a počet propojovacích kabelů celého radarového systému je ≤4.
      4.2 Parametry softwaru:
    20. Sběr dat a zpracování deformací se provádějí přímo na lokálním konci a je dokončeno automatické zpracování radarového ozvěnového snímkování, zpracování interference a inverze mikrodeformací;
    21. Software dokáže identifikovat provozní stav radaru a mechanismu pro určování azimutu a provozní stav mechanismu pro určování azimutu a skenovací polohu lze prostřednictvím softwaru sledovat v reálném čase.
    22. Dokáže realizovat registraci dat radarového monitorování a trojrozměrného terénu a automaticky se registrovat podle odeslaných dat z mračna bodů; podporuje integraci modelování UAV, trojrozměrného CAD modelování, laserového trojrozměrného modelování mračna bodů a radarových dat;
    23. Efektivně spravovat monitorovací data a být schopen dotazovat se na data a analyzovat je podle času, dne, týdne, měsíce atd.;
    24. Poskytuje trojrozměrné vizuální operační rozhraní a uživatelé mohou provádět analýzu dat jednotlivých bodů a oblastí;
    25. Poskytnout metody analýzy posunutí, rychlosti a zrychlení podle bodu a oblasti;
    26. Mají funkce zobrazení barev deformace, e-mailového alarmu a SMS alarmových varovných metod;
    27. Lze zvolit funkce zobrazení hodnot deformace, rychlosti deformace a křivek zrychlení formou extrémních hodnot a průměrů. Lze je zobrazit samostatně formou extrémních hodnot a průměrů nebo je lze zobrazit v kombinaci;
    28. Umožňuje nastavení prahových hodnot alarmu pro alarmové proměnné, jako jsou hodnoty deformace, rychlosti deformace, zrychlení deformace a kumulativní hodnoty deformace. Výběr alarmových proměnných může být buď jedna, nebo jejich libovolná kombinace, a lze nastavit časový interval alarmu.
    29. Metody výběru monitorovací oblasti zahrnují polygony s přímou čarou, polygony se zakřivenou čarou atd. Mohou indikovat polohy alespoň tří bodů s maximální deformací v oblasti a zobrazovat křivky deformace, rychlosti deformace a zrychlení deformace bodu s maximální deformací;
    30. Být schopen diagnostikovat celkový provozní stav radarového systému a poskytovat informace o stavu a diagnostice, být schopen monitorovat stav tvaru vlny radaru, kvalitu koherence dat a provozní stav skenovací polohy v reálném čase a dosáhnout rychlého určení polohy vadných modulů;
    31. Poskytují různé metody zobrazení dat a dotazování: data v reálném čase, denní data, týdenní data, měsíční data, roční data;
    32. Mají funkce distribuované korekce prostorově proměnné atmosférické fáze a víceúrovňového rozbalování fáze interference sklonu;
    33. Být schopen diagnostikovat celkový provozní stav radarového systému a poskytovat stavové a diagnostické informace, být schopen monitorovat stav tvaru vlny radaru, kvalitu koherence dat a provozní stav skenovací polohy v reálném čase a dosáhnout rychlé lokalizace vadných modulů.

     

  • Bezpečnostní sledovací radar XW/SR216

    Bezpečnostní sledovací radar XW/SR216

    1. Funkce a použití produktu Bezpečnostní radar XW/SR216 se skládá hlavně z radarového pole a rozvaděče napájení. Používá se k detekci, upozornění a indikaci cíle chodců, vozidel nebo lodí v klíčových oblastech, jako jsou hranice, letiště a vojenské základny. Dokáže přesně poskytnout informace o trase cíle, jako je azimut, vzdálenost a rychlost. 2. Hlavní specifikace Položka Výkonové parametry Pracovní systém Fázovaný systém (azimutální fázové skenování) Provoz...
  • Bezpečnostní sledovací radar XW/SR215

    Bezpečnostní sledovací radar XW/SR215

    1. Funkce a použití produktu Radar XW/SR215 se skládá hlavně z 1 radarového pole a 1 rozvaděče napájení. Používá se k detekci, upozornění a indikaci cíle chodců, vozidel nebo lodí v klíčových oblastech, jako jsou hranice, letiště a vojenské základny. Dokáže přesně poskytovat informace o trase, jako je poloha cíle, vzdálenost a rychlost. 2. Hlavní specifikace POLOŽKA Výkonové parametry Pracovní systém Fázový systém (azimutální fázové skenování) Provozní režim Pu...
  • Bezpečnostní sledovací radar XW/RB101

    Bezpečnostní sledovací radar XW/RB101

    1. Funkce a použití produktu Bezpečnostní sledovací radar XW/RB101 se skládá hlavně z radarového pole a napájecího adaptéru. Používá se k detekci, upozornění a indikaci cíle chodců a vozidel v klíčových oblastech, jako jsou hranice, letiště a vojenské základny. Dokáže přesně určit polohu cíle, vzdálenost a informace o trase, jako je rychlost. 2. Hlavní specifikace POLOŽKA Výkonové parametry Pracovní systém Fázový systém (azimutální fázové skenování) Provozní režim Pulzní...