Hydraulický otvírač dveří GYKM-10100
Stručný popis:
Detaily produktu
Štítky produktů
Model:Hydraulický otvírač dveří GYKM-10/100
Model:GYKM-10/100
Aplikace:
Technická specifikace
Rozmetací kapacita
10 tun
Šířka
100mm
Provozní tlak
63MP
Velikost hadice
Délka: 3 m
Vnější průměr: 13,5 mm
Vnitřní průměr: 5 mm